budowa wiatrołapu

Jakie są korzyści z budowy wiatrołapów przed domem

Wiatrołap to pomieszczenie, które znajduje się zazwyczaj bezpośrednio za wejściem do domu. Jego głównym zadaniem jest chronić wnętrze budynku przed wpływem czynników zewnętrznych – takich jak m.in. wiatr, deszcz, śnieg i zimne powietrze.  Wiatrołap jest elementem wielu domów jednorodzinnych, które...
jaki agregat do domu i ogrodu

Jaki agregat prądotwórczy wybrać do domu i ogrodu?

Żyjemy w czasach, w których możliwe są przerwy w dostawie prądu. Większość z nas przeżyła awarie czy blackouty i wie, że wiąże się z nimi wiele problemów. Utrudnia to zarówno wykonywanie pracy, jak i obowiązków domowych. Dobrą inwestycją będzie generator...
kwiat w doniczce

Najpopularniejsze kwiaty do domu

Rośliny są ważnym elementem wyposażenia wnętrza – dodają mu uroku, wspaniale pachną i wpływają na nasze samopoczucie. Zastanawiasz się, które warto mieć w swoim domu? Oto kilka naszych propozycji (więcej…)
Roletki materiałowe

Roletki materiałowe

Rolety materiałowe świetnie pasują do wszystkich okien – drewnianych, PCV czy aluminiowych. Zapewnią ochronę przed promieniami słonecznymi i poczucie prywatności i będą wspaniałą dekoracją. (więcej…)
pelargonia

Jak uprawiać pelargonie doniczkowe?

Pelargonie to jedne z popularniejszych roślin uprawianych w doniczkach. Podpowiadamy, jak je pielęgnować, by były one dumą każdego balkonu i tarasu. (więcej…)