Roletki materiałowe

Roletki materiałowe

Rolety materiałowe świetnie pasują do wszystkich okien – drewnianych, PCV czy aluminiowych. Zapewnią ochronę przed promieniami słonecznymi i poczucie prywatności i będą wspaniałą dekoracją.

Roletki materiałowe – dopasowane do wystroju wnętrza

Rolety wewnętrzne materiałowe na wymiar z tkaniną przepuszczającą lub zaciemniającą to jedne z najpopularniejszych osłon okiennych do mieszkań, domów, biur czy punktów usługowych. Kluczowa jest w tym przypadku zasłona materiałowa. Ten rodzaj rolet ma wiele zalet – szeroki wybór kolorów i wzorów, prosty montaż, łatwa pielęgnacja i korzystna cena, a także realizacja zamówienia na wymiar. 

Bogactwo materiałów, wzorów i kolorów

Szeroki wybór modeli oraz tkanin w różnych kolorach i wzorach sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza. Rolety materiałowe można bez problemu zamontować w różnych warunkach. Poza kolorystyką oraz motywami można też wybrać konkretny rodzaj roletek – ich wybór jest imponujący. Dobrej jakości rolety materiałowe przez wiele lat pozostaną w odpowiednim stanie. 

Różne rodzaje roletek materiałowych 

Wyróżniamy kilka rodzajów modeli roletek wewnętrznych materiałowych. Różnią się między innymi budową, mechanizmem działania i zastosowaniem. Które są najpopularniejsze?

Rolety w kasecie. Montuje się je na ramę okienną, świetnie dopasowują się również do okien ukośnych. Są one wyposażone w kasetę zabezpieczającą materiał przed kurzem. 

Rolety dzień-noc. Są budowane z pasków na przemian – jedne są przezroczyste, a drugie zaciemniające. Wpuszczają światło równomiernie w ciągu dnia, a w nocy zapewnią komfortowy sen.

Rolety Mini. Idealne do małych okien, na przykład w kuchni lub łazience.

Więcej o roletkach poczytasz na stronie http://www.mtokna.pl/rolety/roletki-materialowe