liścik do kwiatów

Jak działa Poczta Kwiatowa®?

Dostawa kwiatów pod wskazany adres to popularna usługa oferowana przez wiele kwiaciarni. Na czym to polega? Wyjaśniamy poniżej.

Jak działa usługa dostarczania kwiatów?

Internetowe usługi cieszą się coraz większą popularnością oraz zaufaniem Klientów – nic dziwnego, że chętnie zamawiamy także kwiaty online. POCZTA KWIATOWA® to znak towarowy zastrzeżony przez Pocztę Kwiatową Sp. z o.o. Wiele kwiaciarni internetowych oferuje jednak usługi dowozu wybranego bukietu czy kwiatów doniczkowych pod wskazany adres.

Jeśli nie możesz albo nie masz chwili, by wybrać się do kwiaciarni, możesz zamówić wybrany bukiet kwiatów przez Internet. Nie jest to w ogóle skomplikowane. Możesz szybko i sprawnie skorzystać z usług e-kwiaciarni. Realizacja i dostarczenie zamówienia jest wyjątkowo sprawne i proste. 

Kwiaciarnia internetowa – zamów kwiaty online

Kwiaciarnia internetowa to najlepszy sposób, by zamówić kwiaty dla bliskiej okazji – na urodziny, święto zakochanych czy też na przeprosiny albo po prostu jako życzenie miłego dnia. 

Z tej usługi może skorzystać każdy – pozostaje tylko wybrać bukiet z oferty na stronie, zapłacić za niego i drogą online podać adresata, adres oraz wybrać porę doręczenia bukietu. Dodatkowo można także dołączyć bilecik albo słodki upominek. Zamówienie zrealizuje florysta po zaksięgowaniu wpłaty, a następnie dostarczy je kurier kwiatowy.

Dobrze zorganizowana kwiaciarnia internetowa dba o jakość swoich usług, a Klienci są spokojni, że kwiaty dotrą do adresata o wybranej porze i świeże. Zamiast szukać otwartej kwiaciarni i stać w kolejce po bukiet, lepiej skorzystać z opcji dostawy. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie.

Kwk, foto: veronika_chirica /pixabay