bukiety ślubne

Jakie kwiaty pasują do bukietu ślubnego? Oto najpopularniejsze wybory panien młodych

Zastanawiasz się, jakie wybrać idealne kwiaty do bukietu ślubnego? Jeden z najważniejszych dni w życiu powinien być dopracowany w każdym szczególne. Duże znaczenie ma każdy detal – także dekoracja. Zobacz, jakie bukiety kwiatów będą najlepsze na ślub. (więcej…)
tulipany kwiaty na wielkanoc

Kwiaty na Wielkanoc

Święta Wielkanocne wypadają na początku wiosny, gdy cieszą nas promienie słoneczne oraz kwiaty. Mamy spory wybór kwitnących roślin, które będą ozdobą na świątecznym stole. Jak wybrać odpowiednie kwiaty na wielkanocny stół? Oto kilka wskazówek. (więcej…)
kwiaty na randkę

Jakie kwiaty wybrać na randkę?

Kwiaty na randkę będą miłym gestem i na pewno ucieszą każdą kobietę. Dzięki nim zrobisz dobre pierwsze wrażenie. Jak jednak uniknąć podstawowych błędów związanych z nieodpowiednim doborem kwiatów? Przygotowaliśmy kilka porad. (więcej…)
kwiaty z bibuły

Kwiaty z bibułki – przygotuj samodzielnie

Wyjątkową dekoracją wnętrza będą kwiaty z bibuły, które można kupić na przykład w kwiaciarni, ale także wykonać samodzielnie – między innymi z dzieckiem. To proste zadanie dostarczy frajdy, a efekt zachwyci i ozdobi salon czy sypialnię. Bukiet kwiatów z bibułki...
liścik do kwiatów

Jak działa Poczta Kwiatowa®?

Dostawa kwiatów pod wskazany adres to popularna usługa oferowana przez wiele kwiaciarni. Na czym to polega? Wyjaśniamy poniżej. Jak działa usługa dostarczania kwiatów? Internetowe usługi cieszą się coraz większą popularnością oraz zaufaniem Klientów – nic dziwnego, że chętnie zamawiamy także...
Wiklina, zastosowanie wikliny

Moda na wiklinę

Trwa moda na wszystko, co wiklinowe – meble i dodatki goszczą na tarasie, a akcesoria typu torebka-koszyk to częsty element damskiej garderoby. Sprawdź, co można wyprodukować z wikliny i podążaj za modą. (więcej…)