Architektura ogrodowa

Niewielkie konstrukcje i budowle, czyli tzw. mała architektura, stanowią piękne ozdoby na ogród oraz są bardzo praktyczne dla użytkowników. Są synonimem komfortu i piękna, a także ochrony przed słońcem, wiatrem lub deszczem. Jeśli marzysz o wypoczynku wśród zieleni, skorzystaj z szerokiej gamy naszych usług, m.in. aranżacji przestrzeni, zaprojektowania ogrodu czy wykonania mebli, altan czy placów zabaw na zamówienie.

Właściciele domu i ogrodu często potrzebują pomocy z zagospodarowaniem przestrzeni. Wymarzony ogród powinien być zadbany, funkcjonalny oraz piękny, idealnie wpisujący się w gust domowników. Oferujemy projektowanie i zakładanie ogrodów w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i okolicach tych miast.

Architektura ogrodowa – Warszawa

Meble ogrodowe i tzw. mała architektura są ważnymi elementami ogrodu, wraz z zielenią tworzą jego charakter. Konstrukcje i wszelkie dodatki muszą nawiązywać do stylu ogrodu i elewacji domu. Warto o to zadbać, aby całość prezentowała się wyjątkowo, gdyż ogród służy głównie celom wypoczynkowym, a zatem musi w nim panować harmonia.

Trzeba zdecydować, gdzie ustawić donice, altanę itd., jakie meble będą odpowiednie na taras. Właściwie dobrane wraz z innymi elementami ogrodu stworzą przytulne miejsce do wypoczynku dla wszystkich domowników. Można wybrać duże komplety mebli dla kilkuosobowej rodziny, a także mniejsze dla par itd. Powinny być praktyczne, solidne i wygodne, ale muszą też pasować do otoczenia.

Firma ogrodnicza – Szczecin

Proponujemy szeroką gamę usług na terenie Szczecina i okolic – zajmujemy się między innymi projektowaniem małej architektury ogrodowej na indywidualne zamówienie. Oferujemy usługi ogrodnicze w Szczecinie i okolicy, pomożemy też dobrać najlepsze produkty. Podpowiemy, jak urządzić mały taras, a także zrealizować ogromny projekt ogrodniczy czy domowy plac zabaw.

Realizujemy najróżniejsze projekty, wykonujemy altany, kąciki, place zabaw dla dzieci, a także rzeźby, donice oraz meble ogrodowe na wymiar. Wykonamy też meble ogrodowe na zamówienie lub według naszego projektu – do siedzenia, leżenia i huśtania.

Aranżacja ogrodów – Poznań

Możemy zaprojektować i wykonać altanę lub pergolę, ale także doradzić, co najlepiej będzie prezentowało się w Państwa ogrodzie. Zadbamy o architekturę krajobrazu – Poznań, Warszawa i Szczecin to główne obszary naszych działań.

Zastanawiasz się, jaką architekturę ogrodową wybrać, aby idealnie dopasować ją do ogrodu? Skorzystaj z naszych usług – oferujemy zarówno wykonanie projektu, jak i jego wykonanie. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Zadbaj o swoją strefę wypoczynku z prawdziwego zdarzenia – skontaktuj się z nami!

KKw, fot.Clker-Free-Vector-Images/Pixabay