gęsto ułożone kolorowe róże

Jakie kwiaty na Sylwestra wybrać?

Przywitaj Nowy Rok i złóż bliskim życzenia. Ponadczasowym dodatkiem będzie wspaniały bukiet kwiatów. Zadbaj o to, by najbliższe 365 dni stały się okresem radości i obfitości – w dobre gesty. Do wyboru są różne kompozycje kwiatowe. Sprawdź, jakie bukiety na...
bukiet niebieskich kwiatów

Bukiety kwiatów – jak je tworzyć?

W życiu każdego człowieka jest wiele okazji do wręczenia pięknego bukietu kwiatów. Rosnące zainteresowanie florystyka sprawia, że wiele osób próbuje we własnym zakresie tworzyć kompozycje kwiatowe. Patrząc na prace różnych kwiaciarni można wybrać kilka ważnych zasad, które warto mieć na...
Para młoda

Sezon na śluby – jakie kwiaty wybrać?

Wybierając kwiaty na ślub, bierzemy pod uwagę ich wygląd i trwałość, ale także dostępność o danej porze roku. Jeżeli marzysz o pięknych dekoracjach, przygotowaliśmy dla Ciebie wiosenną i letnią listę wybranych gatunków kwiatów. (więcej…)
bratki

Jak dbać o bratki na balkonie?

Małe, ale urocze i kolorowe – bratki to idealne kwiaty na balkon. Są łatwe w uprawie i pielęgnacji, odporne na chłodne dni. Warto posadzić je w skrzynkach balkonowych. (więcej…)
kwiaty i trawnik

Jak pielęgnować trawnik w lipcu?

Zadbany trawnik to wizytówka naszego ogrodu – wiele mówi także o nas. Warto sprawić, aby był piękny i wprawiał zarówno nas, jak i naszych gości w prawdziwy zachwyt. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa! (więcej…)
kielich kwiata

Czy wiesz, że storczyki potrzebują spoczynku?

Storczyk jest niezwykłą ozdobą naszego domu czy mieszkania, ale trzeba o niego właściwie zadbać – ważne jest podlewanie oraz nawożenie, ale także zapewnienie mu spoczynku. Co to znaczy? (więcej…)