kwiaty z bibuły

Kwiaty z bibułki – przygotuj samodzielnie

Wyjątkową dekoracją wnętrza będą kwiaty z bibuły, które można kupić na przykład w kwiaciarni, ale także wykonać samodzielnie – między innymi z dzieckiem. To proste zadanie dostarczy frajdy, a efekt zachwyci i ozdobi salon czy sypialnię. Bukiet kwiatów z bibułki...
liścik do kwiatów

Jak działa Poczta Kwiatowa®?

Dostawa kwiatów pod wskazany adres to popularna usługa oferowana przez wiele kwiaciarni. Na czym to polega? Wyjaśniamy poniżej. Jak działa usługa dostarczania kwiatów? Internetowe usługi cieszą się coraz większą popularnością oraz zaufaniem Klientów – nic dziwnego, że chętnie zamawiamy także...
Wiklina, zastosowanie wikliny

Moda na wiklinę

Trwa moda na wszystko, co wiklinowe – meble i dodatki goszczą na tarasie, a akcesoria typu torebka-koszyk to częsty element damskiej garderoby. Sprawdź, co można wyprodukować z wikliny i podążaj za modą. (więcej…)
stragan

Dlaczego warzywa i owoce są tak drogie?

Drogie warzywa i owoce zaskakują wysokimi cenami coraz bardziej. Według ekspertów w najbliższych tygodniach powinno być nieco taniej, ale ceny pozostaną wysokie w porównaniu do poprzednich lat. Z czego to wynika? (więcej…)
balkony

Jak urządzić balkon i jakie meble wybrać?

Sezon już się rozpoczął, co oznacza, że najwyższy czas wybrać meble na balkon. Macie już gotową aranżację? Jeśli nie, skorzystajcie z naszych porad – poniżej kilka praktycznych wskazówek. (więcej…)
kwiaty na grób

Jak wybrać kwiaty na grób? Na co należy zwrócić uwagę?

Każdy sprzedawca będzie chwalił swój towar – że świeży, dorodny itd. Warto jednak samemu wiedzieć, na co zwrócić uwagę przed zakupem chryzantem i innych roślin. (więcej…)